Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırılı Hemşerimiz İstanbul Pendik Akp İlçe başkan Adaylığını Açıkladı.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erkan Gül, 16 Kasım’da yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Turgay Kılıç’ın “Aday değilim.” açıklamasından sonra AK Parti’de 4 isim ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı. Teşkilat Başkanı Salih Varlıbaş, belediye başkan aday adayı Tarık Ziyansız, SKM Başkanı Av. Serkan Kaya ve Gençlik Kolları Başkanı Erkan Gül, isimlerini açıklayan […]
Çankırı Gündemi - 21 Ekim 2014 23:59 A A

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erkan Gül, 16 Kasım’da yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Turgay Kılıç’ın “Aday değilim.” açıklamasından sonra AK Parti’de 4 isim ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı. Teşkilat Başkanı Salih Varlıbaş, belediye başkan aday adayı Tarık Ziyansız, SKM Başkanı Av. Serkan Kaya ve Gençlik Kolları Başkanı Erkan Gül, isimlerini açıklayan isimler oldu. Kongre gününe kadar bu sayının artabileceği de iddialar arasında.
Adaylar arasında en dikkat çekici isim olarak Erkan Gül gösteriliyor. Gül’ün geçmişi başarılarla dolu. 2001 yılında girdiği o zamanki adı ÖSS olan üniversite sınavında Türkiye’ 340’ıncısı olma başarısı göstermişti. Pendik İmam Hatip Lisesi mezunu olan Gençlik Kolları Başkanı Erkan Gül, o dönem İmam Hatiplilere uygulanan katsayı adaletsizliğinden dolayı ancak Uludağ Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne girebilmişti.
Uludağ Üniversitesi’ni dereceyle bitiren Gül, AK Parti siyasi yaşamına AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları’nda başladı. Erkan Gül 6 yıldır da AK Parti Pendik İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nı başarıyla yürütüyor.
İlçe Başkan adayı, sivil toplum alanında yaptığı çalışmalarla da tanınıyor. Pendik’te Genç Akademi Derneği’nin kurucusu olan Gül, çok sayıda faaliyete imza atarak, gençlerle ilgili önemli çalışmalarda bulundu. AK Parti üst yönetimi tarafından da tanınan Erkan Gül, İStanbul’daki en başarılı gençlik kolları başkanlarından biri olarak gösteriliyor.
Teknopark’ta yazılım üzerine şirketi bulunan Gül, evli ve 1 kız babası.

 

Bu haber 1115 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 23:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.