24° Açık
 • EURO
 • DOLAR

ÇATSO meclis üyeleri bilgilendirme seminerinde

20-22 Şubat 2015 tarihlerini kapsayan TOBB Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri, TOBB İkiz Kuleler ve TOBB ETÜ’de yapıldı. Seminerin açış konuşmasını yapan TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, katılımcılara başarılar diledi. Eğitime ÇATSO Meclis Başkanı Cafer Özkan, Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten, Başkan Yardımcısı Fehmi Bölükbaşı, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Akyol, Yücel Cesur, İsmail Hakkı Esen, […]
Genel - 26 Şubat 2015 12:43 A A

20-22 Şubat 2015 tarihlerini kapsayan TOBB Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri, TOBB İkiz Kuleler ve TOBB ETÜ’de yapıldı.

Seminerin açış konuşmasını yapan TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, katılımcılara başarılar diledi.

Eğitime ÇATSO Meclis Başkanı Cafer Özkan, Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten, Başkan Yardımcısı Fehmi Bölükbaşı, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Akyol, Yücel Cesur, İsmail Hakkı Esen, Meclis Başkan Yardımcısı Şentürk Ertonga, Meclis Üyeleri Eşref Ertuğrul, Sadık Karayel, Hüseyin Burak Altıparmak, Aziz Mazlum, Mehmet Eşref Ertuğrul, Hüseyin Dizdar, Ahmet Özkan katıldılar.

3 gün süren seminerde, TOBB’un kurumsal yapısı ve iştirakleri hakkında bilgiler ve ticari uyuşmazlıklarda arabuluculuk, döviz kurları, faiz, borsa ve kişisel gelişim eğitimleri verildi.

Programın birinci gününde “TOBB’un Kurumsal Yapısı ve İştirakleri”; “Türkiye Ekonomisinde Dönüşüm ve Tepav”; “Ticari Uyuşmazlıklarda Arabuluculuk” ve “Döviz Kurları, Faiz ve Borsa” yanı sıra Merkez Bankası Eski Başkanı Dursun Yılmaz tarafından 2014-2015 yılı değerlendirmesi hakkında sunumlar gerçekleştirildi. Programın ikinci gününde de TOBB ETÜ SEM (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) eğitmenlerince, “Türk Dış Politikasının Bugünü ve Geleceği”, “Etkili Yönetim Becerileri”, “Etkili İletişim Becerileri”, “Protokol Kuralları”, “e-ticaret ve Sosyal Medya yönetimi”, “Finansal Yönetim”, “İşletme ve Yönetim Fonksiyonları” konularında sunumlar yapıldı. Üçüncü gün ise “İhracatta 5N 1K” sunumları gerçekleştirildi.

ÇATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Çelikten yaptığı açıklamada “Akredite olan odamız personel eğitimlerinin de ötesinde Meclis üyelerimizin de eğitimlerini önemsemektedir.  Meclis üyelerimizde eğitimlerini alarak odamız üyeleri arasında bilgilerini aktararak çarpan etkisi yapmayı hedeflemektedir.  Böylece daha bilinçli bir ticaret yapılmasını istemekteyiz. 3 gün süren eğitim faydalı olduğunu düşünüyorum ve ileride de bu tarz eğitimlerin olmasını katılarak destekleyeceğiz.” dedi.

Bu haber 1577 kez okundu.
Genel - 12:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.