Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Filiz Akaryakıt 7 il arasında birinci oldu

Çankırı Filiz Akaryakıt Opet Bayii 7 il arasında yapılan değerlendirmede birinci oldu. Çankırı Ankara Karayolu 1. kilometrede bulunan Filiz Akaryakıt Opet Bayii, Opet Genel Müdürlüğü tarafından, Kırıkale, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Amasya, Tokat ve Çankırı’da bulunan 30 Opet Bayisi arasında en iyi seçildi. Firma sahibi Kamil Filiz, yaptığı değerlendirmede 2012 yılında kurulan yeni bir firma olmalarına rağmen kısa sürede bu başarıyı elde etmelerinin kendileri için mutluluk verici olduğunu kaydetti. Fahri müfettişler, […]
Genel - 18 Temmuz 2014 17:50 A A

Çankırı Filiz Akaryakıt Opet Bayii 7 il arasında yapılan değerlendirmede birinci oldu.

Çankırı Ankara Karayolu 1. kilometrede bulunan Filiz Akaryakıt Opet Bayii, Opet Genel Müdürlüğü tarafından, Kırıkale, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Amasya, Tokat ve Çankırı’da bulunan 30 Opet Bayisi arasında en iyi seçildi.

Firma sahibi Kamil Filiz, yaptığı değerlendirmede 2012 yılında kurulan yeni bir firma olmalarına rağmen kısa sürede bu başarıyı elde etmelerinin kendileri için mutluluk verici olduğunu kaydetti.

Fahri müfettişler, gizli müşteriler ve denetçiler tarafından petrol istasyonunun sık sık gözden geçirilerek bu ödüle layık görüldüklerini belirten Filiz, “Biz Filiz Akaryakıt olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için mücadele ediyoruz. Bu durumu müşterilerimiz de görüyor. Çankırı’da müşteri ilişkilerinde en iyi durumda olan biziz” dedi.

Çankırı insanın hizmetin en iyisine layık olduğunu aktaran Filiz,  firma olarak bundan sonra da gösterecekleri titizlikle bu ödülü almaya talip olduklarını belirterek, “Opet bayisi olmak bir ayrıcalık. Opet büyük bir kuruluş. Biz Opet bayisi olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla büyük özveri ve gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

Opet Saha Müdürü Canberk Özdil ise Türkiye çapında binden fazla Opet Akaryakıt bayisinin olduğunu ve kendi sorumluluk alanında 30 bayinin olduğunu kaydetti.

“Kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran bayilerimizi ödüllendiriyoruz” diyen Özdil, “7 ilde bulunan 30 bayi arasında yapılan müşteri memnuniyeti, temizlik ve özen konularında Genel Müdürlüğümüzün yaptığı değerlendirmede Filiz Akaryakıt birinci oldu. Bu manada Sayın Kamil Filiz ve çalışanlarını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Opet Genel Müdürlüğü olarak müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini de aktaran Özdil, “Bayilerimizin performanslarını yaptığımız değerlendirmeler sonrasında belirliyoruz. Bunun için gizli müşteri, fahri müfettiş, müşteri şikayetleri ve saha müdürlerinin görüşleri doğrultusunda Opet Genel Müdürlüğü bir değerlendirme yapıyor” dedi.

Saha Müdürü Canberk Özdil,  özverili hizmetlerinden dolayı Kamil Filiz’i plaketle, çalışanları ise altınla ödüllendirdi.

 

Bu haber 2619 kez okundu.
Genel - 17:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.