Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

HÜSEYİN USTA MEDYA ÇANKIRI’DA

Güncel siyasi, ekonomik, kültürel yazılarıyla Medya Çankırı okuyucuları ile buluşacak olan Hüseyin Usta ülke ve dünya gündemini yakından takip edip, yorumlayan isimlerden birisi. Birçok Avrupa Birliği projesinde yer alan, zaman zaman yurt dışı ziyaretlerinde de bulunan Hüseyin Usta, Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Hüseyin Usta aynı […]
Genel - 26 Temmuz 2014 00:24 A A

Güncel siyasi, ekonomik, kültürel yazılarıyla Medya Çankırı okuyucuları ile buluşacak olan Hüseyin Usta ülke ve dünya gündemini yakından takip edip, yorumlayan isimlerden birisi.

Birçok Avrupa Birliği projesinde yer alan, zaman zaman yurt dışı ziyaretlerinde de bulunan Hüseyin Usta, Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Hüseyin Usta aynı zamanda da AK Parti’nin kurucuları arasında yer alıyor.

AK Parti’nin Pursaklar Kurucu Gençlik Kolları Başkanlığı’nı yapan ve AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunan Hüseyin Usta evli ve üç çocuk babası.

Ankara Çankırılılar Derneği’nin Genel Sekreterlik görevini de yürüten Hüseyin Usta, şuan da Pursaklar Belediyesi’nde çalışıyor. Pursaklar Belediyesi’nin sosyal ve kültürel organizasyonlarında aktif görevler üstleniyor.

Yazı ailemize katılarak tecrübe, bilgi ve birikimleriyle güncel gelişmeleri yorumlayacak olan Hüseyin Usta’ya hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, Hüseyin Ustanın ilk yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

HÜSEYİN USTA’NIN İLK YAZISI “Değişirken dönüştüğümüzün farkına varmak” okumak için tıklayınız.

 

Bu haber 2495 kez okundu.
Genel - 00:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.