Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

İlimizde eğitime yapılan yatırımlar hız kesmiyor.

Okullarımızda Hizmet Kalitesi Artarak Devam Ediyor Bu kapsamda İlimiz Merkez Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrenci yurdu, yemekhanesi ve etüt salonları güçlendirme çalışmaları 31 Aralık 2013 tarihi itibariyle tamamlanmış ve öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Çankırı Anadolu Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi onarım ihalesi 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilecek; Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi’nin yeni […]
Genel - 29 Nisan 2014 17:13 A A
Okullarımızda Hizmet Kalitesi Artarak Devam Ediyor

Bu kapsamda İlimiz Merkez Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrenci yurdu, yemekhanesi ve etüt salonları güçlendirme çalışmaları 31 Aralık 2013 tarihi itibariyle tamamlanmış ve öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Çankırı Anadolu Lisesi, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi onarım ihalesi 28 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilecek; Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi’nin yeni binasına taşınmasıyla birlikte Çankırı Lisesi’ne tahsis edilen (İbrahim Başer Öğrenci Yurdu) Çankırı Lisesi Kız Öğrenci Yurdu’nun onarım ihalesi ise 30 Nisan 2014 tarihinde yapılacaktır.

Ilgaz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu onarım ihalesi 17 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilmiş; Merkez Karadayı Ortaokulu, Ilgaz Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu, Atkaracalar Şehit Hakkı Çelik Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi ve Çok Programlı Lise onarım ihalesi ise önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecektir.

Eğitim kurumlarımızda yapılan onarım çalışmaları ile okullarımızda; iç ve dış cephe boya işleri, yangın dolaplarının değişimi, engelli rampası ve wc yapımı, çatı aktarımı, ısınma sistemleri, wc onarımları vb. çalışmalar öncelikle yapılmaktadır.

İlimiz merkezinde yer alan Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Kurşunlu İmam Hatip Lisesinin katı yakıttan doğalgazlı sisteme geçmesi ile ilgili ihale 30 Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Vali Vahdettin Özcan konu ile ilgili yaptığı değerlendirmede; “İlimizde eğitime yapılan yatırımlar artarak devam edecek. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Bu haber 2016 kez okundu.
Genel - 17:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.