Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

KURTLAR VADİSİNİN YENİ YÜZÜ ÇANKIRILI!

1- Kurtlar Vadisi’nde oynayacaksınız nasıl bir duygu ve rolünüz belirtildi mi ? Evet, İnşallah 1. adımızı ve imzamızı attık Kurtlar Vadisinde herhangi sorun çıkmazsa oynayacağız, Şuanda rolüm belli olmadı ama inşallah yakın zamanda belli olduğu zaman Medya Çankırı haber sitesinden ve Basın aracılığıyla öğreneceksiniz. 2-Sizi Oyunculuğa çeken neydi? Oyunculuk hayalim çocukluktan gelmişti sonra adım adım […]
Çankırı Gündemi - 28 Mayıs 2014 22:07 A A

1- Kurtlar Vadisi’nde oynayacaksınız nasıl bir duygu ve rolünüz belirtildi mi ?

Evet, İnşallah 1. adımızı ve imzamızı attık Kurtlar Vadisinde herhangi sorun çıkmazsa oynayacağız, Şuanda rolüm belli olmadı ama inşallah yakın zamanda belli olduğu zaman Medya Çankırı haber sitesinden ve Basın aracılığıyla öğreneceksiniz.

2-Sizi Oyunculuğa çeken neydi?

Oyunculuk hayalim çocukluktan gelmişti sonra adım adım yürüdüm pes etmedim inşallah iyi bir yerlere gelip kendini geliştirmek istiyorum .. Kamera karşısında bile yeteneğinizi gösterebilmek çok kolay birşey değil

3- Kurtlar Vadisi Çankırı’da yer alacak mı ve nasıl buluyorsunuz ?

Evet, bu konu hakkında hiç görüşmedim ama tabii ki biliyorsunuz ki Kurtlar Vadisi gerçek olayları anlatıyor. Çankırı’da olan olayları ve gelişmeleride orada yer verilebilir.

4- Hepimiz iyi biliyoruz ki bir dizi için 10 saat filan durmaksızın çekim yapılıyor ve daha öncede bahsetmiştik. bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten zor bir meslek bazen oluyorki aynı sahneyi 10 defa çekilebiliyor oda sabır isteyen bir olay. set arkası hoş 20 25 kişiden oluşan bir başarılı ekip olup sıcak bir ortam ve gülümsemeyle işlerinin yükünü hafifletebiliyorlar.

5- Kurtlar Vadisi dizisinin tutalma sebebi nedir sizce?

Türkiye’deki gündemimizi takip etmekte ve başarılı bir aksiyon macera gerilim katmakta..

6- Diğer dizilerde oynadınız Yahşi Cazibe olsun Ustura Kemal olsun Alemin kralı olsun ve Turkcell Reklamında yer aldınız. Buralarda ne rollerde yer aldınız acaba?

Konuk oyuncu olarak rol aldım onlarla yan yana olmak beni çok mutlu etti ve bana bu işte güven verdi.sıcak bir ortam var orda..

7- Ustura Kemal dizisinde Oktay Kaynarca oynamıştı, Bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uçurum dizisi güzel bir diziydi yönetmeni ve ekibiyle başarılıydı. Oktay Kaynarca ile sıcak bir muhabbet etmek paha biçilmezdi.

Biz Medya Çankırı haber sitesi olarak başarılarınızın devamını diler, Allah yar ve yardımcınız olması dileklerimizle.

Teşekkür ediyorum, Sağolun Medya Çankırı’ya bu röportajı benimle yaptığı için teşekkürlerimi sunuyorum

Bu haber 8758 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 22:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.