Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

KUZKA başvuru sahipleri sözleşme imzalamaya başladı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2013 Yılı “İktisadi Kalkınma (İKAP)” ve “Bölge Altyapısının Geliştirilmesi (BAP)” Mali Destek Programları kapsamında desteklenmeye hak kazanan projelerin başvuru sahipleri ile sözleşme imzalanmaya başlandı. İktisadi Kalkınma (İKAP) Mali Destek Programı kapsamında başarılı bulunan “Üretim Proseslerinin Ayrı Ayrı Modernizasyonu ile Maliyet Düşürücü Model Oluşturulması ve Ürün Çeşitliliğini Artırma Projesi”nin sözleşmesi Ajans […]
Genel - 8 Ağustos 2014 09:36 A A

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) 2013 Yılı “İktisadi Kalkınma (İKAP)” ve “Bölge Altyapısının Geliştirilmesi (BAP)” Mali Destek Programları kapsamında desteklenmeye hak kazanan projelerin başvuru sahipleri ile sözleşme imzalanmaya başlandı.

İktisadi Kalkınma (İKAP) Mali Destek Programı kapsamında başarılı bulunan “Üretim Proseslerinin Ayrı Ayrı Modernizasyonu ile Maliyet Düşürücü Model Oluşturulması ve Ürün Çeşitliliğini Artırma Projesi”nin sözleşmesi Ajans merkez binasında imzalandı. 06 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirilen ilk sözleşme imza törenine KUZKA adına İzleme ve Değerlendirme Birimi Başkanı Fatih YUMUŞ ve Hacıbayramoğlu Tavukçuluk ve Ambalaj San. şirketi adına Şirket Müdürü Necdet HACIBAYRAMOĞLU katıldı.

Hacıbayramoğlu şirketine ait toplam bütçesi 734.920 TL olan projenin 367.460 TL’si (%50) Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) tarafından karşılanacak. Şirket söz konusu proje ile proses modernizasyonunu gerçekleştirmeyi, üretim maliyetlerini düşürmeyi ve ürün çeşitliliğini arttırmayı hedeflemektedir.

2013 Mali Destek Programları kapsamında başarılı bulunan (İKAP 46, BAP 7) toplam 53 projeyi destekleyen KUZKA, TR82 Bölgesinde bulunan (Kastamonu, Çankırı ve Sinop) kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör temsilcilerine toplam 21 Milyon TL tutarında kaynağı aktarmayı öngörmektedir.

Proje başvuru sahipleri ile KUZKA arasında yapılacak sözleşme imzalama sürecinin 06 Ağustos 2014 tarihinden başlamak üzere 3 hafta içinde tamamlanması planlanmaktadır.

Kamuoyu bilgisine saygıyla duyurulur.

MDPimzalama

Bu haber 1340 kez okundu.
Genel - 09:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.