Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Milletvekili Şahin’den Hızlı Seçim Startı

Anayasa Komisyonu Başkanvekili, İçişleri Komisyonu üyesi vekilimiz Av. İdris Şahin T.B.M.M’nin 30 Mart yerel seçimleri için vermiş olduğu tatili Çankırı merkez ve ilçelerindeki seçim çalışmalarıyla değerlendirmeye başladı. T.B.M.M’nin son çalışma günü olan 01 Mart 2014 günü Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ hakkında verilen gensoru aleyhinde AK Parti Grubu adına konuşan ve aynı gün Şahin’in Alt Komisyon […]
Genel - 6 Mart 2014 14:01 A A
Anayasa Komisyonu Başkanvekili, İçişleri Komisyonu üyesi vekilimiz Av. İdris Şahin T.B.M.M’nin 30 Mart yerel seçimleri için vermiş olduğu tatili Çankırı merkez ve ilçelerindeki seçim çalışmalarıyla değerlendirmeye başladı.
T.B.M.M’nin son çalışma günü olan 01 Mart 2014 günü Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ hakkında verilen gensoru aleyhinde AK Parti Grubu adına konuşan ve aynı gün Şahin’in Alt Komisyon Başkanlığını yürüttüğü Demokratikleşme Paketinin Meclis Gündeminde oylanmasının ardından 02 Mart 2014 Pazar günü sabah 07: 00’da 30 Mart Yerel seçimlerinde vekillerin seçim bölgelerindeki çalışmalara katılmaları için 1 ay süreyle tatil kararı aldı.
Bu arayı değerlendirmek için 04 Mart Salı günü Eldivan’dan seçim startını veren Şahin yaptığı seçim bürosu açılışı ardından Eldivanlılarla sohbet ederek taleplerinin dinledi. Eldivanlı hanımların yoğun ilgisi ardından bazı görüşmeler yapan Şahin 16 Mart tarihinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam’ın katılımlarıyla Çankırı Merkez ve Eldivan’daki Hanım Komplekslerin açılışlarının yapılacağı müjdesini verdi.
Buradan Yapraklıya hareket eden Şahin yeni ilçe başkanı İhsan Haydar’a hayırlı olsun ziyaretinin ardından esnaf ziyaretinde bulundu. Yeni açılan Kur-an Kursunu da ziyaret ederek eksiklerinin giderilmesi yönünde notlar aldı. Daha sonra Kavak Mahallesini de ziyaret eden Şahin’i Kavaklılar büyük bir kalabalıkla karşıladılar.
Eldivan ve Yapraklıdaki yoğun çalışmalarının ardından Yunus AVM’de Sandık Kurulu ve Müşahitler Toplantısına katılan İdris Şahin programını burada sonlandırdı. İlçelerimizde karşılaştığı ilgi ve oluşan havadan memnuniyetini dile getiren Şahin, 30 Marta kadar ilçelerdeki ve merkezdeki çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini belirtti.
Bu haber 2354 kez okundu.
Genel - 14:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.