Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Göreve Başladı

16 Haziran 2014 Pazartesi günü Çankırı’ya gelerek göreve başlayan Yusuf Yazıcı Son zamanlarda Çankırı’nın eğitim alanında yaptığı yatırım ve akademik başarı atağını ekip ruhu içerisinde devam ettirmeye çalışacaklarını ve bayrağı daha ileriye taşımak için azim ve kararlılıkla çalışacaklarını söyleyerek, “yeni görevimiz inşallah bize ilimize ve camiamıza hayırlı olur” dedi. Yusuf Yazıcı Kimdir ? 1966 Yılında […]
Çankırı Gündemi - 18 Haziran 2014 00:01 A A

16 Haziran 2014 Pazartesi günü Çankırı’ya gelerek göreve başlayan Yusuf Yazıcı Son zamanlarda Çankırı’nın eğitim alanında yaptığı yatırım ve akademik başarı atağını ekip ruhu içerisinde devam ettirmeye çalışacaklarını ve bayrağı daha ileriye taşımak için azim ve kararlılıkla çalışacaklarını söyleyerek, “yeni görevimiz inşallah bize ilimize ve camiamıza hayırlı olur” dedi.

Yusuf Yazıcı Kimdir ?

1966 Yılında Sorgun’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Sorgun’da tamamladı. 1988 yılı yaz döneminde Bolu Eğitim Yüksekokulu’ndan mezun oldu.

Sınıf öğretmenliği, okul müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu, Bakanlığımız tarafından açılan Okul ve Kurum Yöneticiliği Seçme ve Değerlendirme Sınavı ile Taşra Teşkilatı Yöneticiliği Seçme ve Değerlendirme Sınavlarını kazandı.

2001 yılında ilköğretim okul müdürlüğüne, aynı yıl Çorum, Alaca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atandı. 06 Nisan 2004 tarihinde Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı, Halen buradaki görevine devam etmektedir.Yönetim Organizasyon alanında yüksek lisans yapmaktadır. Evli ve iki çocuğu vardır.

Kamu kurumlarında çalıştığı süre içerisinde, 2 adet Aylıkla Ödül, 6 adet Takdir Belgesi , 12 adet Teşekkür Belgesi ve 2 adet Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiştir.

Bu haber 2563 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 00:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.