14° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

MKE Silah Fabrikasını Kazananların Listesi Belli Oldu

MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü’nde işe gireceklerin listesi, MKE Genel Müdürlüğü’nde yapılan sözlü sınavın ardından belli oldu. MKE Genel Müdürlüğü’nde 26 Mayıs’ta yapılan mülakatın ardından, MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü Metal İşleri bölümünü, Barış Yıldız, Şerif Şenyurt, Yavuz Mülayim ve Erkan Kılınç kazanırken, Torna Tesviye bölümünü ise Nuri Çakmak, Güney Erdoğan, Bilal Akyel, Hüsnü Kibar, […]
Genel - 18 Haziran 2014 17:41 A A

MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü’nde işe gireceklerin listesi, MKE Genel Müdürlüğü’nde yapılan sözlü sınavın ardından belli oldu.

MKE Genel Müdürlüğü’nde 26 Mayıs’ta yapılan mülakatın ardından, MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü Metal İşleri bölümünü, Barış Yıldız, Şerif Şenyurt, Yavuz Mülayim ve Erkan Kılınç kazanırken, Torna Tesviye bölümünü ise Nuri Çakmak, Güney Erdoğan, Bilal Akyel, Hüsnü Kibar, Ali Baş, Serdar Alabay, Muhsin Er, Ergin Batumlu, Murat Karaağaç ve Ahmet Ferit Çalışkan kazandı.

Yine MKE Genel Müdürlüğü’nde 27 Mayıs’ta yapılan mülakatta, MKE Çankırı Silah Fabrikası Müdürlüğü CNC bölümünü, Ertuğrul Ali Cenal, İsmail Erkuş, Burak Karabulut, Şahin Danışmaz, Harun Karakuş, Recep Dönmez, Hüseyin Avni Çelik ve Ömer Yalçın kazandı.
Sınavı kazanan asil adayların adreslerine tebligatları gönderilecek ve bu tebligatta, adayların yanlarında getirmeleri gereken belgelerle birlikte işbaşı için başvuracakları işyerleri bildirilecek. Adaylardan istenilen belgeler ise şunlar:

İkametgah belgesi, sabıka kaydı ile ilgili belge, askerlikle ilgili belge, 5 adet resim, ağır ve tehlikeli işlerde yada çok tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık kurulu raporu, diploma aslı, nüfus cüzdanı, KPSS belgesi (öncelikli adaylar için öncelik durumunu gösterir belge.)

Bu haber 2875 kez okundu.
Genel - 17:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.