• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Su Damlası Pırlanta Küpe

9 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1416 defa okundu.

 

Yoğunluktan hoşlanan ve ışıltıyı seven hanımların tercihleri arasında ilk sırayı alarak zirvedeki yerini korumayı başaran Pırlanta Küpe, şimdilerde çok daha uygun rakamlara satılmaktadır. Büyük indirimlerin devam etmesi ile birlikte sizlere bir şans daha vererek ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan küpe çeşitleri ile kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Özel gecelerinizi taçlandıracak, gözleri üzerinize çekebilecek özellikleri ile sizlere çok yakışacağını düşünmekteyiz. Kısa süreliğine tanıtım rakamların ile sizleri karşılamaya devam etmektedir.

0,10 Karat Tektaş Pırlanta Küpe

0,40 Karat Elmas Küpe

0,10 Karat Tektaş Pırlanta Küpe

2,20 Karat Yakut Elmas Küpe

Bayanlar için en yoğun olarak kullanılan takı aksesuarları tatbikîde küpeler olmaktadır. Hızlı bir şekilde takılıp çok sade bir kıyafetle bile takım haline getirilebilir. Bundan dolayı zevkinize uygun olabilecek en özel Pırlanta seçimleri için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sertifikalı ve garantili olarak satılan ürünler arasında bir de Tek Taş Küpe modelleri olduğunu söylemek isteriz. Dilerseniz kare, dilerseniz de yuvarlak kesimleri tercih ederek farkındalıklar yaratabileceksiniz.
0,10 Karat Tektaş Pırlanta Küpe

Pırlanta Yaprak Dökümü Küpe

1,86 Karat Zümrüt Elmas Küpe

0,20 Karat Halka Pırlanta Küpe

Damla Elmas Küpe

2,20 Karat Yakut Elmas Küpe

Her yaş grubuna uygun olarak hazırlanan ve asla ayrım yapılmayan küpelerin başında ise sallantılı veya halka küpeler yer almaktadır. Bunları dilerseniz renkli taşlı olarak tercih edebilir, dilerseniz de yoğun taş detaylı olanlarından tercih ederek kullanabilirsiniz. En çok satanlar arasında ve yeni tasarlanmış olan halka küpe için de yine aynı şekilde seçim yapabileceksiniz. Daha sayamadığımız birçok modeli olmasından dolayı mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek modellerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi bir kez daha şımartmak adına alınabilecek en güzel parça olmaktadır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN