Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

TEMAD Çankırı Şube Başkanı ‘Özcan Çalışkan’ oldu

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD)Çankırı Şubesinin 4 üncü olağan Genel Kurulu Salı günü Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen, Yönetim kurulu üyeleri ve eşleri ile Çankırı TEMAD üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen konuşma yaptı. Dürgen derneklerinin çalışma faaliyetleri ve projeleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi. […]
Çankırı Gündemi - 10 Nisan 2021 21:08 A A

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD)Çankırı Şubesinin 4 üncü olağan Genel Kurulu Salı günü Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen, Yönetim kurulu üyeleri ve eşleri ile Çankırı TEMAD üyeleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından TEMAD Genel Başkanı Hamza Dürgen konuşma yaptı. Dürgen derneklerinin çalışma faaliyetleri ve projeleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Ardından divan oluşturuldu. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından başkan adayları İsmail Yavan ve Özcan Çalışkan konuşma yaptı. Konuşmaların ardından seçime geçildi.

Özcan Çalışkan ve İsmail Yavan’ın aday olduğu genel kurulda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, mevcut oyların 13 ünü İsmail Yavan 39 unu ise Özcan Çalışkan alarak Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Çankırı İl başkanı seçildi.

Seçim sonrasında İsmail Yavan, “Kazanan arkadaşa başarılar diliyorum. Küskünlüğümüz, dargınlığımız asla yok. Kazanan TEMAD” dedi.

Özcan Çalışkan, “Benim sevdam onuruyla gurur duyduğum Astsubaylık sevdasıdır. Bugün birlik ve beraberliğimizin en anlamlı günüdür. İnşallah rabbimden gelecek ömürler kadar bugün olduğu gibi her zaman bu beraberliğimiz devam edecektir. Malum sizlerin de bildiği üzere günümüzdeki pandemi süreci kısıtlamalarında derneğimizi her gün açmaya çalışacağız. İyi günde Allah korusun kötü günde her zaman yanınızda olacağız. Herkese eşit mesafede olacağız. Sizlerin güvenine layık olacağım.” dedi.

Çalışkan’ın yeni yönetim kurulu listesi şöyle:

Başkan Özcan ÇALIŞKAN

Başkan Yardımcısı Hüseyin SUBAŞI

Sekreter Murat KALELİKOSOĞLU

Muhasip Ali SALİH

Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet DÖNMEZ

Bu haber 142 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 21:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.