Parçalı bulutlu
 • EURO 7.20
 • DOLAR 6.46

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Çankırı’da Kitap Kurdu Yarışmasını Tanıttı

HABERLER - 17 Şubat 2020 11:52 A A

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu Çankırı’da Kitap Kurdu Yarışmasını Tanıttı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı Enes Eminoğlu, önceki gün Çankırı’ya gelerek TÜGVA tarafından gerçekleştirilen Kitap Kurdu Yarışmasının tanıtımını yaptı.

Genel Başkan Yardımcısı, Ortaokul Koordinatörü Fatih Yüksel ile birlikte Çankırı’ya gelen Eminoğlu, yen İl Temsilcisi Arif Mülayim ve il yönetimi tarafından karşılandı. İlk olarak Çankırı’da faaliyet gösteren İHH, ÖNDER, Cihannüma gibi sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelen Eminoğlu, gençlere yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde STK temsilcileriyle istişarelerde bulundu. Ardından İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ile birlikte Kitap Kurdu yarışmasının tanıtımını yapmak üzere Hacı Muradı Veli İmam Hatip Ortaokulu ile Yunus Emre Ortaokuluna geçen Enes Eminoğlu, bu okullarda Ortaokul öğrencilerine yarışmanın genel çerçevesi hakkında bilgi verdi. Hacı Muradı Veli İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilen tanıtımda İl Milli Eğitim Müdürü Öztürk de söz alarak kitap okumanın önemi ve TÜGVA’nın gerçekleştirdiği yarışmanın öğrencilere katacağı faydalardan söz etti. Okul ziyaretlerinden sonra Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ı ziyaret eden TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, TÜGVA Çankırı teşkilatıyla da buluştuktan sonra Çankırı’dan ayrıldı.

 

 

 

 

Bu haber 89 kez okundu.
HABERLER - 11:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

DÖVİZ KURLARI

 • BIST 88.125
  -3,72%
 • ALTIN 338.74
  0,20%
 • DOLAR 6.461
  0,18%
 • EURO 7.197
  0,17%

BİYOGRAFİ

Hüseyin FİLİZ

Hüseyin FİLİZ

İş Adamı
2 Şubat 1958’de Çankırı’da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Kiraz’dır. Sanayici, Eğitimci; Balıkesir Savaştepe Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Tarım makineleri ve çelik kapı fabrikası kurdu. Müteahhitlik yaptı. Özel sektörde yönetim kurulu başkanlığı görevinde bulundu. Hayvancılık, et ve süt ürünleri tesisi bulunmaktadır.24. Dönemde Çankırı Milletvekili seçildi. Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji […]
TÜM BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.