• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

Türk Büro-Sen Çankırı Şubesinden Siyasi Partilere Ziyaret

20 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1115 defa okundu.
Türk Büro-Sen Çankırı Şubesinden Siyasi Partilere Ziyaret

Türk Büro-Sen Çankırı Şube Başkanı Metin Memiş ve beraberinde Hüseyin Özden, Yüksel Demirbaş, Bekir Eraslan, Feyzullah Karadeniz, Yakup Eskimez ve Osman Metin’den yönetim kurulu heyeti yeni seçilen Adalet ve Kalkınma Partisi İl ve İlçe Başkanları ile Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanlarını ziyaret etti. Yapılan ziyarette İl ve İlçe Başkanlarına yeni görevlerinde başarı dilekleri iletildi.

 

Türk Büro-Sen Çankırı Şube Başkanı Metin Memiş, memurların içinde bulunduğu durum, çalışma hayatı ve haksızlıklardan, ilimizde görev yapan memurların sıkıntılarından, enflasyon farkı alamadıklarından, %3+3 zamma itiraz ettiklerini, memurların iş güvencesinin ortadan kaldırılmaya çalışılmasını protesto etmek için üye olsun olmasın bütün memurları olduğu gibi siyasi partileri de rozetlerini çıkararak 04 Nisan 2015 tarihinde Ankara’da yapılacak olan eyleme davet etti. Sayın Celal Kaman ve sayın Mustafa Potukoğlu bunun zor olduğunu ancak nezaket ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Sayın Çetin Kaptan ve sayın Vahit Öztürk ise, 21 Mart nevruz günü Ankara’da yapılacak olan MHP kurultayına bütün halkımızı olduğu gibi sizleri de davet ettiklerini, önemli bir işleri olmadıkça mitinginize katılmaya gayret edeceklerini ifade ettiler.

 

Haksızlıklara karşı mücadelenin adresi, memurun pusulası Türk Büro-Sen olarak yeni görevleriniz şahsınıza, Çankırı’mıza ve ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

 

Her iki siyasi parti yetkilileri “Sivil toplum kuruluşları başta sendikalar olmak üzere toplumumuzun vazgeçilmez unsurlarıdır. Yaptığımız çalışmalar ortada. Bizlerde sizlere iyi çalışmalar diliyoruz” dediler.

 

Metin Memiş, İl ve  ilçe başkanlarına Türk Büro-Sen’ce hazırlanan Türk Bayrağı ve Atatürk tablolarını hediye etti. Ziyaretler oldukça sıcak sohbetlerle sona erdi.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN