• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • CANKIRI:
  • Bugün
  • Yarın °C / °C

TÜRKAV Ziyaretleri Devam Ediyor

7 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
768 defa okundu.
TÜRKAV Ziyaretleri Devam Ediyor

ÇANKIRI DOĞUKAN DİNLEMEZ – Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretleri Vali Özcan’ın ardından Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ve Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş ile devam etti.

Çankırı Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun hoş geldiniz dileklerinde bulunan heyet, Müdür Öztürk’e TÜRKAV’ın faaliyetleri hakkında bilgi vererek faaliyetlerimizi yaparken geçmişte olduğu gibi yapacağımız faaliyetlerimizde de emniyet mensuplarını yanlarında görmelerinden memnun olacaklarını belirten Vakıf Başkanı İsa Bölükbaşı her şeyin başı huzurlu bir şekilde yaşamaktır. Bunu da ilimizde emniyet görevlileri sağlamaktadırlar. Hepsine görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Makamında ziyaret eden TÜRKAV İl Başkanı Bölükbaşı ekibi ile yaptıkları çalışmalar hakkında müdür Yazıcı’ya bilgi verdiler. Zaman zaman İl Milli Eğitim ve okullarla koordineli faaliyetler yürüttüklerini bunların en önemlisi de geleneksel hale getirdiğimiz İstiklal Marşını güzel okuma yarışmasıdır. İnşallah önümüzdeki Mart ayı içerisinde tekrar düzenleyeceğiz. Ayrıca sözde Ermeni Meselesi Tehcirin 100. Yılı olması nedeniyle Ermeni lobileri boş durmamakta hala yalan yanlış çığırtkanlıklarına devam etmektedirler. TÜRKAV olarak bizler her Türk Vatandaşı gibi bu iftirayı şiddetle reddediyoruz. Onun içinde sizlerin izni ve desteği ile sözde Ermeni Meselesi hakkında Üniversitemizdeki öğretim görevlilerimizin de desteği ile okullarda konferanslar verdirmek istiyoruz. Yaptığımız faaliyetlere sizleri şimdiden davet ediyoruz dedi.

Daha sonra Karatekin Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş’ı Uluyazıdaki makamında ziyaret ettiler. TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı Rektör Savaş’a gerçekten çok kısa zamanda büyük bir kampüs inşa ettiniz sizinle açılan birçok üniversitenin hala kampüs yerlerin dahi belirlenmemişken sizin öncülüğünüzde ekibiniz ciddi bir çalışma ile uluyazıya nerdeyse yeni bir şehir ortaya çıkarttınız. Çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz ve takdir ediyoruz. Çankırı’ya yaptığınız her türlü yatırım ve çalışmalar için teşekkür ediyoruz. TÜRKAV olarak her yıl kış aylarında düzenlediğimiz Salı Sohbetlerini bu yıl inşallah yine düzenlemeyi ve sohbetlere eğer teveccühünüz olursa sizinle başlamak istiyoruz dedi. Rektör Savaş ta memnuniyetle sohbete geleceğini ziyaretlerinden çok memnun olduğunu, biz burada Allah rıza için bir çalışma ve çaba içerisindeyiz hiçbir başka gayemiz yok. Çankırı ve güzel ülkemin çocuklarına hizmet etmek bizim tek amacımızdır. Dedi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN