22° Açık
 • EURO
 • DOLAR

Yalçın “Bakın sizlere oradan el sallıyor. Çankırı’ya Allaha ısmarladık diyor. İnşallah 30 Martta güle güle diyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Yalçın, Atatürk Bulvarında, 2 Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını yaptı. 30 Mart Yerel seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. MHP’nin adayı Hakkı Yalçın, bugün Atatürk Bulvarında, 2 Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını yaptı. Açılış öncesi partililerin oluşturduğu kalabalığa hitap eden Hakkı Yalçın, yerel seçimler öncesi tüm göstergelerin MHP’yi gösterdiğini ifade ederken, seçim […]
HABERLER - 9 Mart 2014 15:20 A A

Yalçın, Atatürk Bulvarında, 2 Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını yaptı.

30 Mart Yerel seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. MHP’nin adayı Hakkı Yalçın, bugün Atatürk Bulvarında, 2 Seçim İletişim Merkezi’nin açılışını yaptı.

Açılış öncesi partililerin oluşturduğu kalabalığa hitap eden Hakkı Yalçın, yerel seçimler öncesi tüm göstergelerin MHP’yi gösterdiğini ifade ederken, seçim gününe kadar seçim çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Yalçın, seçimi kaybedeceğini anlayan AKP’nin kasıtlı olarak çeşitli dedikodular ürettiğini belirterek, “Bazı yalanlamalar var. Diyorlar ki, Hakkı Yalçın nedir, neyin nesidir, ne olduğu belli değildir. Hakkı Yalçın’ın ne olduğunu 30 Martta onlara göstereceksiniz. Diyorlar ki Hakkı Yalçın belediyede ki işçileri çıkartacak, vay yalancılar vay. Ben belediyeden tek kişiyi çıkartacağım o da kendisini çok iyi biliyor. Hanım Lokalleri kapanacakmış, gençlik lokalleri kapanacakmış, parklar yıkılacakmış. Bunların hepsi kendilerinin uydurduğu yalanlardır. Onların daha iyisini yapacağız. Hakan Kandemir Şehitlik Parkı gördüğünüz gibi rezil bir şekilde duruyor. Bu mu sizin şehitlerimize verdiğiniz değer?” ifadelerini kullandı.

Seçildikten sonra engellilerle ilgili çeşitli projeler yapacaklarını ifade eden Yalçın, “Engelliler Derneğine gidiyorum bir tanesi kömürlükten bozma, öbürüne gidiyorum 30 basamak var. Sen hiç engelli oldun mu? O engellilerin ne günahı var da 30 basamak çıkartıyorsun. Engellilerin bizim başımızın üzerinde yeri olacak, onlar bizimle hak ettikleri yere gelecekler” diye konuştu.

AKP’nin Belediye Başkan Adayı İrfan Dinç’in seçim çalışmalarında kullandığı el sallayan fotoğrafı işaret eden Yalçın, “Esentepe Mahallesinin diğer mahallelerden ne farkı var? Kanalizasyonu yok, elektriği yok, suyu yok. Çankırı’nın mimarına bakın, Çankırı’nın haline bakın. Bakın sizlere oradan el sallıyor. Çankırı’ya Allaha ısmarladık diyor. İnşallah 30 Martta güle güle diyeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Seçim bürosu açılışından sonra Atatürk Bulvarı üzerinden Karatekin Parkı’na kadar kalabalıkla birlikte yürüyen Hakkı Yalçın, yol üzerindeki kadınları ziyaret ederek, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara karanfil takdim etti.

Bu haber 1221 kez okundu.
HABERLER - 15:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.