Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Yeni Validen SBS öğrencilerine müjde

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dün Atatürk Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Şehriban Türkmen, Valilik koltuğunu Vali Vahdettin Özcan’dan devraldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dün Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Burhan Gülmez ve öğrenciler Şehriban Türkmen, Hasan Basri Yorulmaz ve Gökçenur Temur, Vali Vahdettin Özcan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ilk […]
Genel - 23 Nisan 2014 15:31 A A

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dün Atatürk Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Şehriban Türkmen, Valilik koltuğunu Vali Vahdettin Özcan’dan devraldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla dün Atatürk Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Burhan Gülmez ve öğrenciler Şehriban Türkmen, Hasan Basri Yorulmaz ve Gökçenur Temur, Vali Vahdettin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette ilk olarak bir konuşma yapan Vali Vahdettin Özcan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının, Türklerin tarihi açısından önemli bir gün olduğunu söyleyerek, “Dünyada Türkiye’den başka çocuklara armağan edilen bir bayram yok. Onun için bu gün, Türklerin tarihi açısından çok önemli bir gündür. Bu bakımdan bu günü çocuklarımıza armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü minnetle anıyorum” dedi.

Vali Özcan’ın konuşmasının ardından Atatürk Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Şehriban Türkmen, Valilik koltuğunu Özcan’dan devralarak, birkaç saatliğine de olsa Çankırı Valisi oldu.

Vali Türkmen yaptığı konuşmada, kendisi gibi 8.sınıf öğrencisi olan arkadaşlarının SBS sınavına gireceğini belirterek, “Arkadaşlarımızın yaşadığı stresi çok iyi biliyorum. Bu bakımdan sınav sonrasında arkadaşlarımızın streslerini atmaları için bir etkinlik düzenleyeceğim. Çarşamba günü okul müdürleriyle bir toplantı düzenleyip bu konuyu ele alacağız” dedi ve Milli Eğitim Müdür Vekili Halim Hıcıplı’yı arayarak, toplantı yapılması noktasında talimat verdi.

Türkmen daha sonra, Korgun ilçesine bağlı Bugay köyünün yollarında bir sıkıntı olduğunu dile getirerek, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız’ı aradı ve konuyla ilgilenip kendisini bilgilendirmesini istedi.

Türkmen son olarak Vali Özcan’a, kendisine Valilik görevini verdiği için teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Vali Özcan, öğrencilere hediye verdi ve ziyaret sona erdi.

 

vali

Bu haber 1480 kez okundu.
Genel - 15:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.