Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Çankırı’ya ateş düştü…

Türkiye’mizin, Çankırı’mızın Başı Sağolsun Resmi rakamlara göre, 205 işçinin öldüğü, 80 işçinin yaralandığı trafo patlamasının ardından işçilerin cenazeleri Kırkağaç ilçesindeki soğuk hava deposuna nakledildi. Arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği maden ocağında içeride kalan diğer işçilere ulaşılmaya çalışılıyor. Tüm Dünya bu faciaya kilitlenmiş, aileler umutlu bekleyişlerini sürdürüyor. Soma’da Bir hemşehrimiz vardıki tüm dikkatleri üzerine çekmiş, biz Çankırılılar […]
HABERLER - 14 Mayıs 2014 16:08 A A

Türkiye’mizin, Çankırı’mızın Başı Sağolsun

Resmi rakamlara göre, 205 işçinin öldüğü, 80 işçinin yaralandığı trafo patlamasının ardından işçilerin cenazeleri Kırkağaç ilçesindeki soğuk hava deposuna nakledildi. Arama kurtarma çalışmalarının devam ettiği maden ocağında içeride kalan diğer işçilere ulaşılmaya çalışılıyor.

Tüm Dünya bu faciaya kilitlenmiş, aileler umutlu bekleyişlerini sürdürüyor. Soma’da Bir hemşehrimiz vardıki tüm dikkatleri üzerine çekmiş, biz Çankırılılar tüm işçi kardeşlerimizi düşündüğümüz gibi Mühendis Burak kardeşimizin şahsıda aklımıza gelmişti. Çünkü orada çalıştığını biliyorduk. Kendisi ile iligi gelen üzücü haberlerle Yasımız iki katına çıktı.

BAŞSAĞLIĞI MESAJLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Acı Haberle Yıkıldık!

Umutlu Bekleyişimiz Yerini Acıya Bıraktı.

Manisa İli Soma İlçesindeki Kömür Madeninde meydana gelen patlamada Çankırı Karatekin Üniversitesi memurlarından Turgut Özkan’ın yeğeni, Çankırı Valiliği Özel İdaresinden Emekli Aşçı Hüseyin Karayel’in oğlu Çankırılı Maden Mühendisi Burak Karayel kardeşimiz de Şehit oldu.

Burak kardeşimizin daha geçen yıl evlendiği, Somadaki maden ocağında meydana gelen patlamada şehit olduğu, naaşın bugün akşam saatlerinde Çankırı’ya getirileceği gelen bilgiler arasında.

Çankırılı kardeşimiz Burak Karayel’e, hayatını kaybeden diğer işçi kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, Hüseyin Karayel ağabeyimize, yakınlarına ve Turgut Özkan’a başsağlığı, yaralı işçi kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz.

 

Bu haber 5243 kez okundu.
HABERLER - 16:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

EN ÇOK OKUNANLAR (SON 1 AY)

 • 01
  TAVA ÇÖREĞI
  “Unun varsa çörek yap yağın çoksa börek yap” demişler. Bu çörek pek bilindik gibi olsa da bir de bizim usulü görün dedim ve geçenlerde annemle- kendisi muhteşem yapar ve ölçüsü göz kararıdır.TuzEkmek için ölçülendirildi.-  beraber yapıverdik. Çankırı’da çokça yapılan ve sevilen hamur işlerindendir. Özellikle kışın ezilmiş pestil ve turşu ile tadına doyum olmaz. Ardına çay […]
 • 02
 • 03
 • 04
  Çavundur Belediye Termal Kaplıcaları Açıldı
  Termal Kaplıcaları Açıldı Çavundur beldesinin Nüfusu 2000’in altında olduğu için 29 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde köy statüsüne dönüşmesiyle birlikte beldenin, Çavundur Belediye Kaplıcaları da köy tüzel kişiliğine devredilmiş ve seçimlerden bu yana yaklaşık 2,5 aydır tesis kapalı konumdayken, kiralanmasıyla ilgili Çavundur köy tüzel kişiliğinin aldığı karar doğrultusunda 05.06.2014 tarihinde 2886 sayılı kanuna göre […]
 • 05

DÖVİZ KURLARI

 • BIST -
  -
 • ALTIN
  -
 • DOLAR
  -
 • EURO
  -

BİYOGRAFİ

Hiç biyografi eklenmemiş.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bültenimize kayıt olarak son gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.